сите категории
EN

За нас


Дома> За нас

Жеџијанг Tribrer Communication Limitedе специјализиран снабдувач на опрема за тестирање на оптички влакна од 2004 година. Со седиште во Haining и снабдување производи низ целиот свет.

TriBrer главно се фокусира на истражување и развој, производство, продажба на решенија за оптички влакна, како и нудење услуги по продажбата. Производите главно вклучуваат спојувач за фузија, OTDR, мерач на оптичка моќност, ласерски извор, визуелен локатор на дефекти, идентификатор на влакна, мерач на моќност PON, оптички сет за разговор, тестер за оптички загуби, носач на влакна и така натаму.

Сега нашите производи влегуваат во многу различни земји со поддршка од нашите локални партнери и добиваат добра репутација поради нашиот квалитет, услуга и цена.

врвот