сите категории
EN

Контакт Инфо

Жеџијанг TriBrer Communication Limited

Канцеларија за продажба додаде:
Соба 618, северна зграда, бр. 1839, патот Qixin, 201105 Шангај, Кина
Фабрички додаток:
4F, зграда бр. 2, бр.128 Shuanglian Road, Haining City, Жеџијанг, Кина
Тел:.
86 21 67755175 8001-
Е-пошта:
tribrer@gmail.com

Испраќам барање

Контактирајте нѐ
врвот