сите категории
EN

Вести


Дома> Вести

Визуелен локатор на грешки од серијата TriBrer BML-209

Време:-2023 04 18-

Здраво, драги,

Денес, овде ќе ви го претставам нашиот визуелен локатор на грешки BML-209. Две бои од него, живо сино и мирно црно. Двата материјал се направени од пластика, со тежина од само околу 46 g без батерии. Добро е да го носите и транспортирате од место до место.

Има три излезни моќи, 10mW, 20mW и 30mW, кои можат да ги задоволат вашите различни потреби за растојание. На предната страна се наоѓа брендот TriBrer. Доколку сакате да ставите свое лого на него, а количината е доволна, можеме да ви обезбедиме услуга за прилагодување на логото.                                                        

                                    BML-209 црна 1_副本_副本

Исто така, има светло црвен ласер од 650 nm кој може брзо да ги лоцира скршените точки, пулсот и режимот на работа CW и 2.5 мм универзален конектор како и другите TriBrer VFL.

Дознајте повеќе информации за производите и добијте лист со податоци, www.tribrer.comврвот